KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12254018
nr 1225 4018
Jean-Louis Forain
(1852-1931), Frankrike
Etsning, Motivet: 12x16
Kondition: signerad i plåt
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 17 december 2018
kl 18:26:03
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
Jean-Louis Forain
Läs mer om Jean-Louis Forain